Technologie

Sonoforeza

Wykorzystanie ultradźwięków o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1Mhz), dzięki tej metodzie substancje biologicznie czynne wprowadzane są w głąb naskórka. Nasz sprzęt posiada specjalną głowicę do zabiegów pod oczy. Samo działanie ultradźwięków ma również pozytywny wpływ na skórę, ponieważ rozszerza przestrzenie międzykomórkowe i poprawia mikrocyrkulacje krwi i limfy.

D’arsonvalizacja

Elektroterapia wykorzystująca prąd wielkiej częstotliwości. Masaż szklaną pelotą ma działanie bakteriobójcze i dezynfekujące. Wskazany przy trądziku, opryszczce, stanach zapalnych. Mikrodermabrazja diamentowa Jest to nieinwazyjne ścieranie wierzchnich warstw naskórka, przy pomocy głowic diamentowych. Złuszczanie jest wolne i równomierne, dlatego nie ma niebezpieczeństwa powstawania blizn. Efektem zabiegu jest poprawa jakości skóry, jej kolorytu, elastyczności, zwężeniu pór, spłycanie zmarszczek, zmniejszenie łojotoku, szybka i widoczna regeneracja skóry, spłycenie blizn potrądzikowych, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny.

Peeling kawitacyjny

Bezbolesne oczyszczanie za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Szpatułka emitująca fale ultradźwiękowe pozwala na usunięcie nadmiaru sebum, zrogowaciałego naskórka i płytkich zanieczyszczeń. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie i działa dezynfekująco. Szczególnie polecane dla osób o cerze wrażliwej, ze względu na swoją bezinwazyjność.

Kawitacja

W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Następuje stymulacja włókien kolagenowych i elastylowych. Wykonywany masaż powoduje wygładzenie zmarszczek i poprawę elastyczności skóry.

Terapia ciepło-zimno

Wykorzystywana naprzemiennie, poprawia mikrocyrkulację krwi. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia na skórze, wzmacnia rozszerzone naczynia krwionośne, uspakaja i pobudza, działając ujędrniająco na skórę. Znakomicie poprawia przepływ limfy.

Masaż vacuum

Stymulacja masażem vacuum polepsza cyrkulację krwi, dotlenienie , odżywienie i elastyczność naskórka. Masaż próżniowy bezpośrednio stymuluje układ limfatyczny oraz poprawia metabolizm w miejscu poddanym zabiegowi. Zabieg znakomity na dekolt, szyję i owal twarzy.

Brushing

Zabieg podczas, którego następuje płytkie złuszczanie naskórka za pomocą specjalnej wirującej szczotki. Podczas zabiegu zostają usunięte martwe komórki, zanieczyszczenie, oraz nadmiar

łoju.

Galwanizacja

Wykorzystanie prądu stałego (galwanicznego) do wprowadzenia jonów substancji czynnych. Zabieg fizykalny z działu elektroterapii wykorzystujący lecznicze działanie, przepływającego między odpowiednimi elektrodami, prądu stałego. Proces ten pozwala na głębokie wprowadzenie określonych substancji w głąb skóry.

Drenaż limfatyczny

Wykonywany specjalnym aparatem (BOA) masaż uciskowy, który spręża powietrze wpompowywane do rękawów. Wytwarzane w ten sposób delikatne, rytmiczne fale uciskowe, rozpoczynające się od palców stóp przepływają przez łydki, uda, pośladki, aż do bioder. Zabieg stosowany jest w rehabilitacji, odchudzaniu oraz zwalczaniu cellulitu.

Krioterapia

Krioterapia miejscowa to metoda leczenia zimnem. Różne miejsca ciała poddawane są temperaturze – 79˚C. Zabieg wskazany jest dla osób z urazami po złamaniach i stłuczeniach, po oparzeniach, operacjach oraz z przewlekłymi chorobami reumatycznymi i zwyrodnieniowymi. Przyspiesza również metabolizm komórkowy, dzięki czemu walczy z otyłością i cellulitem.