Makijaż

Makijaż okolicznościowy wykonujemy preparatami renomowanej firmy Artdeco, specjalizującej się w kosmetyce kolorowej. Pod profesjonalny makijaż wykonywany w naszym

salonie, nakładamy specjalną ampułkę, dzięki której makijaż utrzymuje się przez 24 h.

  • Makijaż kamuflujący – ukrywający wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry, jak przebarwienia, rozszerzone naczynia krwionośne, znamiona barwnikowe i zwykłe wypryski. Makijaż kamuflujący wykonujemy przy pomocy preparatów firmy Kryolan, na której pracują charakteryzatorzy filmowi i teatralni.
  • Makijaż dzienny – uwidaczniający naturalną urodę kobiety. Zharmonizowany z jej trybem pracy i stylem życia. W naturalnych kolorach, dyskretny i nie nieagresywny.
  • Makijaż fotograficzny – łączący wiele technik makijażu. W zależności od rodzaju zdjęcia (kolorowe, czarno-białe), światła (zimne, ciepłe) oraz tematu sesji fotograficznej.
  • Makijaż wieczorowy – dostosowany do charakteru garderoby i fryzury. Podkreślający wyrazistość oczu, mocniejszym zarysowaniem konturów, w zależności od rodzaju światła.
  • Makijaż karnawałowy – gdzie możemy użyć wszelkiego rodzaju brokaty, cyrkonie, świecące sztuczne rzęsy i elementy body-painting. Makijaż ślubny – makijaż o dużej trwałości. Delikatnie podkreślający urodę panny młodej, rozświetlający, promienny i delikatny. Dobrany do stylu sukienki, fryzury i zapotrzebowań klientki. Każda panna młoda wychodzi od nas z prezentem niespodzianką.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Trwały makijaż wykonuję od 12 lat. W pierwszych Mistrzostwach Polski w makijażu permanentnym, zajęłam V miejsce. W późniejszych latach, dwukrotnie zostałam zaproszona do komisji oceniającej pracę startujących kosmetyczek w Mistrzostwach Polski. Oferujemy Państwu trwały makijaż oczu, brwi i ust, utrzymujący się 2-3 lata. W zależności od potrzeb, można delikatnie podkreślić urodę oczu, przyciemnić lub zrekonstruować przerzedzone brwi, podkreślić kontur i kolor ust. Naturalne barwniki firmy Golden-eye, są odporne na światło i znakomicie tolerowane przez alergików. Podczas zabiegu może dojść do lekkiego obrzęku skóry i zaczerwienienia, ale objawy te szybko ustępują. W 3-5 dni po zabiegu naskórek pigmentacyjny ulega złuszczeniu. Ważnym jest stosowanie przez 7 dni po pigmentacji polecanego preparatu.